google plus
FACEBOOK
TWITTER
YOYTUBE
insta

Absolwenci

Absolwentki roku 2015/2016

Brzyska Milena

Gadzała Anna

Kucharska Agata

Łabendowicz Monika

Roszkiewicz Aleksandra

Stefańska Magdalena

 

Absolwenci roku 2014/2015

Baczewska Patrycja

Florczak Tomasz

Kierlik Maksym

Kisiel Diana

Kucharska Katarzyna

Rajska Aleksandra

Sirko Edyta

Zielińska Dorota

Absolwenci roku 2013/2014

Chrzanowska Monika
Cichocka Agnieszka
Godlewska Aleksandra
Hawryluk Agata
Kogucka Agnieszka
Kowalczyk Ewa
Kowalczyk Karolina
Kozłowska Justyna
Łokietek Piotr
Łudczak Andrzej

Malinowska Nina
Mazurkiewicz Dalida
Miturski Igor
Pruszyński Maciej
Satora-Izquierdo Andrea

Santera Robert
Stalewska Monika
Tarczyńska Joanna
Tuczyńska Marzena
Wawrzyńczyk Claudia
Wrona Agnieszka

Absolwenci roku 2012/2013

Bosova Olha
Chamera Sylwia
Ćwik Anna
Gawryszewska Justyna
Iwańska Oliwia
Kucia Sebastian
Kwiecień Cezary
Muzińska Martyna
Piejak Aneta
Rall Jagoda
Rosa Jolanta
Serowińska Karolina
Sołtysiak Mateusz
Stępień Selena
Śmigielska Paulina
Węgiełek Karina
Wróblewska Emilia
Zwierzyńska Joanna

Absolwenci roku 2011/2012

Bąkowska Agnieszka
Bieżyński Sebastian
Bucholc Aleksandra
Chmielewska Marta
Chwedorowicz Dorota
Czerczak Justyna
Dębski Jakub
Domagała Piotr
Dunas Joanna
Garwolińska Aleksandra
Gierzyńska Marta
Górska Izabela
Jajkiewicz Michał
Jarek Grzegorz
Jaworski Damian
Kamiński Paweł
Karamon Diana
Kargol Lidia
Kułakowska Agata
Kwiecień Cezary
Łoś Magdalena
Matlingiewicz Aleksandra
Pawlak Patryk
Psiuk Marlena
Pupiec Paula (Salińska)
Rogala Roksana
Sobiesiak Monika
Staniszewski Roman
Stencel Sandra
Szczepankiewicz Cezary
Szkrawan Katarzyna
Szkutnik Piotr
Świegocka Helena
Tomaszewski Andrzej
Ziętkowska Ilona

 Absolwenci roku szkolnego 2010/2011

Aksamit Adam
Anasińska Adrianna
Andrzejewska Małgorzata
Baurska Katarzyna
Becker Rafał
Błaszczak Łukasz
Bondarenko Hanna
Buczyńska Kinga (Kańtor)
Ceran Magdalena
Fajkowska Martyna (Popławska)
Gumienna Justyna
Gumkowska Katarzyna
Janiszek Przemysław
Kostoń Katarzyna
Kowalczyk Oliwia
Linkiewicz Adrian
Listewnik Gaja
Miłek Anna
Niedzielska Natalia
Piotrowska Karolina
Rutkowska Katarzyna
Solecka Angelika
Staniewska Ewa
Szopa Rafał
Vajda Milena
Zaczek Zuzanna
Zasowska Adriana (Kozłowska)
Zawadzka Urszula

Absolwenci roku szkolnego 2009/2010

Bednarczyk Natalia
Borys Marta
Bromberek Krzysztof
Chojnacka Magdalena
Czajkowska Barbara
Dybała Monika
Głuchowska Joanna
Jarząbek Dorota (Rogaczyk)
Kaźmierski Cezary
Lau Marta
Orzoł Edyta
Piotrowska Maria
Przednowek Barbara
Romul Nina
Trębacz Julia (Mazurek)
Wieder Dominik
Wieteska Dariusz
Więsek Magdalena
Wypchło Katarzyna
Zawadzka Karolina

Absolwenci roku szkolnego 2008/2009

Andrzejewska Maria
Anuszewski Kacper
Bogdan Magdalena
Dobraczyńska Joanna
Gałązka Alicja
Gapińska Monika (Majewska)

Gnybek Patryk
Gruszewska Katarzyna
Kamiński Mariusz
Kornecka Adrianna
Kozłowski Marcin
Kunowska Małgorzata
Kwiatkowski Damian
Maryniak Paweł
Mazewska Joanna
Mazur Radosław
Senderowska Agnieszka
Słowikowska Anna
Stefańska Dorota
Wierzejska Magdalena
Wysiński Jacek
Zielińska Charlotta

Absolwenci roku szkolnego 2007/2008

Abraham Ryszard
Daszkiewicz Magdalena
Glac Dorota
Ilasz Małgorzata
Jalowska Marta
Janiszewski Piotr
Jastrzębska Dorota
Kazusek Przemysław
Kędziora Anna
Królikowski Sebastian
Krzciuk Weronika
Lecińska Monika
Miernik Iwona
Strojek Dominika
Szmigiero Roksana
Tralle Olga
Worobiej Kamila
Zgutczyńska Marta (Kozłowska)

Absolwenci roku szkolnego 2006/2007

Aleksandrowicz Jan
Demianiuk Cyprian
Derebecka Klaudia
Furtak Dorota
Macioch Michał
Marzęcka Marta
Noszczyk Aleksandra
Średnicki Piotr
Trybuła Natalia (Obrębska)
Włoszczyńska Magdalena
Wojtyński Jan

Absolwenci roku szkolnego 2005/2006

Dziedzic Ewa
Bzdęga Ewa
Goryszewska Kamila (Michalak)
Iskra Kamila
Jedlińska Patrycja
Kowalska Agnieszka
Kozłowska Justyna
Lewandowska Kamila
Lewandowska Marta
Martyniak Robert
Muczyń Aneta
Reszke Piotr
Sell Dominika
Siemieniuk Iwona
Skodowski Piotr
Steifer Agata
Wajs Sylwia
Witt Dorota

Absolwenci roku szkolnego 2004/2005

Ewa Ampulska
Mira Baranowska
Ewelina Bebak
Dariusz Bechcicki
Dorota Cieślik
Katarzyna Dziurka
Anna Gorajek
Wiktoria Gorodeckaja
Magdalena Hierowska
Agnieszka Kudelska
Beata Kurda
Magdalena Kurek
Karolina Lachowska
Anna Lipińska
Marcin Lubowicz
Milena Madziar
Małgorzata Marszałek (Nieszyn)
Agata Obłąkowska (Woubishet)
Anna Rusiecka
Dagmara Siemińska
Karolina Widenka

Absolwenci roku szkolnego 2003/2004

Natalia Andrzejewska
Paweł Caban
Mariusz Ciborowski
Magdalena Ciecierska
Beata Ciołkowska
Anna Gad
Anna Iberszer
Joanna Jastrzębska
Sylwia Kalisz
Monika Kotowska
Marta Kumik
Anna Lamparska
Iwona Manista – Kutryś
Agnieszka Piętka
Kinga Rokicka
Carina Sahak
Rafał Swaczyna
Anna Szewczyk
Marlena Szyll
Patrycja Urbańska (Zybert)
Kamila Winkler
Dorota Wolska

Absolwenci roku szkolnego 2002/2003

Anna Bojara
Beata Ciecierska – Zajdel
Patryk Czajka
Kamila Gościcka (Kmieć)
Bernard Kierat
Marta Kołakowska
Ewa Kwiatkowska
Grzegorz Milczarczyk
Joanna Pach (Żbikowska)
Jacek Ryś
Magdalena Szmyt
Marcin Wędołowski

Absolwenci roku szkolnego 2000/2001

Beata Ciecierska – Zajdel
Olga Kowalska
Ewa Lankiewicz
Dominika Malka
Grzegorz Milczarczyk
Dorota Nasiorowska
Łukasz Wróblewski
Jacek Zdrojewski
Kamila Gościcka
Jacek Ryś
Grzegorz Staniszewski
Ewa Kwiatkowska